web-logo

İmtihan

Eğitim hayatınızı kolaylaştıran pratik bir platform.

Öğrenciler için tasarladığımız bu platform, sınav hazırlıklarınızı kolaylaştırır. Hedeflediğiniz sınav türünde pratik yaparak kazanım seviyenizi gözlemlemenize yardımcı olur ve süreçlerinizi detaylı bir şekilde takip etmenizi sağlar. Aynı zamanda öğretmenlerinize yapay zeka destekli araçlar sunarak öğrenme deneyiminizi iyileştirir. Sınav hazırlıklarınıza odaklanın ve başarıya ulaşın.

Kazanım seviyenizi izlemek için sık sık deneme sınavları çözün ve sonuçlarınızı kaydedin. Bu sayede hangi konularda daha fazla çalışmanız gerektiğini belirleyebilirsiniz.

Sınavlara daha iyi hazırlanmak için bir çalışma planı oluşturun. Bu plan, her gün hangi konulara çalışmanız gerektiğini ve ne kadar süre harcamanız gerektiğini belirtmelidir.

Öğretmenler, öğrencilere sınav hazırlığı konusunda önerilerde bulunabilirler ve yapay zeka destekli araçları kullanarak öğrenci ilerlemesini izleyebilirler. Bu araçlar, öğrencilerin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemelerine yardımcı olabilir.

İletişim

Bireysel İhtiyaçlarınız veya İşletmeniz İçin Özelleştirilmiş Yazılım Çözümleri Sunuyoruz.

Daha fazla bilgi almak için “İletişim” formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Codenteq ile geleceğin teknolojilerini kucaklayın!